Wymiana opon Poznań

Auto Serwis Mariusz Rzepka oferuje kompleksową wymianę opon – całoroczną kontrolę, diagnostykę, naprawę i wymianę ogumienia w samochodach osobowych i dostawczych wszystkich marek. Współpracujemy z najbardziej znanymi producentami opon, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo dobre ceny na wysokiej klasy ogumienie oraz szeroki wybór rozmiarów i modeli. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia szybką wymianę opon, że wszelkie usługi wulkanizacyjne są świadczone na najwyższym poziomie.

Naprawa, wulkanizacja opon Poznań

Złapanie przysłowiowej gumy nie zawsze musi wiązać się z koniecznością wymiany opon na nowe. W wielu przypadkach możliwa jest ich naprawa i w naszym warsztacie dysponujemy sprzętem, dzięki któremu podejmiemy się takiej usługi. Profesjonalna wulkanizacja to jednak nie tylko wykorzystanie specjalistycznych narzędzi. W naszym serwisie opony naprawiają najlepsi specjaliści, ludzie doświadczeni, którzy gwarantują bezpieczeństwo po każdej wykonanej usłudze.

Sprzedaż internetowa opon i akumulatorów

Sklep internetowy prowadzony jest przez doświadczonych mechaników prowadzących własny warsztat samochodowy. Z chęci podzielenia się naszą wiedzą oraz doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniego ogumienia stworzyliśmy miejsce, w którym znajdziesz nowe opony zimowe, letnie oraz wielosezonowe.

Przejdź do naszego sklepu online

Oferujemy ogumienie wyłącznie cenionych producentów, takich jak m.in. Barum, Bridgestone, Continental, Firestone, Goodyear, Michelin czy Pirelli, przeznaczone dla samochodów osobowych, terenowych oraz dostawczych klasy „C”. W naszych propozycjach znajduje się również szeroki wybór opon motocyklowych.

Opony używane

Proponujemy także nowoczesne akumulatory marki FIVE STAR, znakomicie radzące sobie w każdych warunkach, odporne na czynniki zewnętrzne, takie jak gwałtowne zmiany temperatury. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze opon wielosezonowych, letnich lub zimowych, a także odpowiedniego akumulatora.

Sezonowa przechowywalnia kół/opon

Nie masz miejsca na przechowywanie opon? Nasz serwis to m.in. warsztat wulkanizacyjny, w którym nie tylko wymienisz opony, ale także przechowasz je, aż do kolejnego sezonu.

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy usługę przechowania opon i kół samochodowych w naszym własnym magazynie, który mieści ponad 1000 kompletów.

Oszczędność miejsca, wybierając przechowanie opon w naszym magazynie zyskujesz dodatkowe miejsca w garażu, na strychu lub każdym innym miejscu gospodarczym w Twoim domu.
Czas, nie trać go i nie brudź samochodu. Korzystając z usługi przechowania opon na miejscu unikniesz uciążliwego transportu w przyszłym sezonie.
Prawidłowo zabezpieczone opony, nasz magazyn jest suchy i dobrze zabezpieczony. Zakonserwujemy Twoje opony lub koła oraz zapewnimy bezpieczne warunki przechowywania aż do Twojej kolejnej wizyty.

Opony letnie / zimowe

Oferujemy sezonową wymianę opon w najatrakcyjniejszych cenach w Poznaniu. Dobór odpowiednich opon, w pełni dostosowanych do panujących warunków jazdy i czynników atmosferycznych, to kluczowy czynnik, który ma wpływ na bezpieczeństwo kierowców oraz komfort jazdy. Dlatego tak ważna jest wymiana ogumienia z letniego na zimowe już pod koniec kalendarzowej jesieni kiedy to pojawiają się niskie temperatury poniżej +7 °C. W naszym kraju trudne i niebezpieczne warunki na drogach występują przez okres pięciu miesięcy, a towarzyszy im śnieg, gołoledź, błoto pośniegowe i deszcz, które znacząco redukują przyczepność opon letnich na śliskich i mokrych nawierzchniach.